Search
Header2

Kdo je Marcel Ostertag?

Je to odborník a značka, vynikající osobnost s jasnými hodnotami: Marcel Ostertag má mnoho rozmanitých zájmů – jedním z nich je móda. Po svém studiu na renomované škole Londoner Central Saint Martins College založil v roce 2006 svou vlastní módní značku. Od té doby patří přehlídky na přehlídkových molech k magnetům pro publikum Fashion Week v New Yorku a Berlíně. V lednu tam také prezentoval své první kolekce obuvi „Tamaris by Marcel Ostertag“.

Skizze_1

Že módu znáš, jsi v průběhu posledních let prokázal působivým způsobem. Ale jak ses dostal ke své první kolekci obuvi?

MARCEL OSTERTAG: Už dávno jsem si ze srdce přál navrhnout vlastní kolekci obuvi. Proto jsem také hledal partnera, který by měl chuť pustit se do něčeho s mladým návrhářem. A tady se dostala do hry značka Tamaris.

Tamaris a Marcel Ostertag – jak to jde dohromady?

MARCEL OSTERTAG: Dokonce skvěle, protože móda bez obuvi nefunguje a obuv bez módy také ne. Proto jsme si s Tamaris dokonale „sedli“!

 

Co pro Tebe bylo při navrhování obuvi zvlášť důležité?

MARCEL OSTERTAG: Jako u mé módní kolekce bylo pro mne i u obuvi velmi důležité, aby ji bylo možné nosit ve všedním životě. Proto jsem při skicování obuvi dbal na to, aby odpovídala mému osobnímu stylu, ale také stylu Tamaris a výsledkem byla zdařilá symbióza.

DM-650x650px

Pamatuješ se ještě na okamžik, kdy jsi poprvé spatřil hotové prototypy své obuvi?

MARCEL OSTERTAG: Ach ano, dokonce velmi přesně! Skákal jsem samou radostí jako gumový míček. Byl to nádherný pocit držet v rukou hotový výrobek. Pracovníci Tamaris skutečně realizovali mou kolekci přesně podle mých výkresů.

Děkuji, Marcel!