Search
  • Home
  • Franšíza a systém prodeje obuvi Tamaris

Franšíza a systém prodeje obuvi Tamaris

Tamaris má v ČR velkou popularitu. Zná ho přes 80% spotřebitelek.
Je snadné odstartovat své podnikání se známou a populární značkou.

NEVÁHEJTE A JEDNEJTE!
PRODÁVEJTE TAMARIS!

V dnešní době stoupá poptávka po franšízových konceptech. Nebo frenčízových? Franchízových?

A proč vlastně?

Protože je mnohem jednodušší využít zkušenosti druhých lidí. Být nezávislý podnikatel a přitom mít čas na rodinu, děti a koníčky.

Náš systém prodeje není klasická franšíza. Nazýváme ho SYSTÉMOVÝM PARTNERSTVÍM.  Je to opravdu o rovnocenném partnerství výrobce a prodejce obuvi. My do něho přinášíme globální kompetence, budování značky, módní kolekce. Maloobchodník pak spíše lokální kompetenci, dohled nad chodem prodejny, personálem atd. Ve skutečnosti to vypadá například tak, že my vymyslíme a vyrobíme leták s adresou prodejce a dodáme ho na prodejnu. Prodejce sám pak načasuje jeho distribuci do okolí.

SYSTÉMOVÉ PARTNERSTVÍ TAMARIS mnohem volnější než klasická frenčíza a hlavně je BEZ JAKÝCHKOLI FRANČÍZOVÝCH POPLATKŮ.

Podnikání s námi Vám zaručí vyvážený životní styl. Budete vydělávat a zároveň mít spoustu volného času pro sebe a svoji rodinu.

Náš systém prodeje obuvi nachází velký úspěch u právě  lidí, kteří chtějí více  život prožívat a užívat si ho, než sedět v práci.Podnikání s obuví se také velmi líbí ženám, které zbožňují kabelky a boty. Vlastním obchodem si pořídí takový větší „botník“. Dělají si radost výběrem obuvi a kabelek. A vymýšlením vhodných setů kabelek a obuvi. A odpoledne stihnou všechny kroužky s dětmi, jít si zacvičit nebo si dát kávu s kámoškou☺
V neposlední řadě naši zákazníci oceňují možnost ovlivňovat kolekci a chod obchodu. Dávat nám podněty ke změnám. Nechat vyrobit obuv, která se jim dobře prodává.
Majitelé systémových ploch se setkávají a vyměňují si zkušenosti.  Není nad to, vyměnit si zkušenosti s někým, kdo je „na stejné lodi“ jako Vy. Konkurence Vám nikdy neporadí, co jí dobře funguje a co naopak ne.

No prostě žádná franšíza, franchise, franchiza, frenciza, frenčíza, frenchiza či frančízing, franchising, franchizing, franšízing nebo jak se to všechno píše…. Se nevyrovná našemu SYSTÉMOVÉMU PARTNERSTVÍ!

Další výhody pro MO:
Online nákupy 24 hodin / 7 dní v týdnu
Online marketingový servis 24 hodin / 7 dní v týdnu
Propagační materiál na míru
Módní kolekce neustále doplňované atraktivními trendy modely
Jsme spolehlivý a silný partner
Pořádáme efektivní workshopy pro prodejní personál