Search
6

čepice a šály TAMARIS

Tamaris čepice a šály zastupuje licenční firma R. & M. Wegener GmbH & Co. KG od sezóny JL2020 máme k dispozici na našich vzorkovnám vzorky. – v létě se jedná o klobouky, kšiltovky a šátky – v zimě o čepice, rukavice a šály.můžete si šály, klobouky a kšiltovky Objednávat můžete přímo u nás.

Poznámka 2020-04-06 132632

kabelky TAMARIS

Od  sezóny Jaro /Léto 2020 je novým majitelem licence pro Tamaris kabelky společnost Wilhelm Johann Meier GmbH, která vyrábí a prodává kabelky už 100 let. zastupuje nejen značku Tamaris, ale i značky Emily&Noah, Suri Frey, Maestro a Sina jo. Výhradním zastoupením pro prodej a distribuci kabelek Tamaris pro ČR a SR jsme MY Afeli s.r.o.    

1200x1200_Fashletics_Feed2

FASHLETICS BY TAMARIS

  Tamaris Fashletics Kombinace sportovního vzhledu, inovativních materiálů a kreativních designů podešví tvoří ženský módní symbol. Neonové barvy, lesklé kamínky a moderní robustní podrážky jsou poctou 90. letům. A nejlepší zpráva nové kolekce Fashletics je ta, že tenisky můžete nosit 24 hodin, 7 dní v týdnu – do kanceláře, na oslavy i ve volném čase. Pro více lehkosti Nové styly …

Header2

Kdo je Marcel Ostertag?

Je to odborník a značka, vynikající osobnost s jasnými hodnotami: Marcel Ostertag má mnoho rozmanitých zájmů – jedním z nich je móda. Po svém studiu na renomované škole Londoner Central Saint Martins College založil v roce 2006 svou vlastní módní značku. Od té doby patří přehlídky na přehlídkových molech k magnetům pro publikum Fashion Week v New Yorku a Berlíně. …

3

Tamaris Heart&Sole

Tamaris Heart&Sole nabízí řešení pro všechny ženy, které se ani v běžném životě nechtějí vzdát svých vysokých bot. S pomocí stélky Heart&Sole budou vaše nohy při každé příležitosti vždy v pohodlí:-) podporuje přirozenou klenbu nohy stejnoměrné rozložení tlaku působícího na nohu mírní bolesti bříšek nohou dvě speciální vrstvy, které odlehčují noze v rozhodujících tlakových bodech video ke shlédnutí zde:   …

28340-251_2020x800px_Mainteaser_MO

Marcel Ostertag x Tamaris

 Marcel Ostertag bezpochyby patří k nejvíce inovativním a nejstylovějším módním návrhářům v Německu. Exkluzivně pro Tamaris nyní navrhl návrhářskou edici, která se vyznačuje čistými liniemi, nákladně zpracovanými detaily a vysokou kvalitou. Z přehlídkového mola na ulici Sami můžete posoudit jeho práci ve videu:

23715-514_640x440-Fashletics_2

Fashletics by Tamaris

    Fashletics by Tamaris   spojuje módu (Fashion) s pohodlným sportem (athletics), které lze velmi jednoduše převést do všedního dne.                                   video spot Fashletics by Tamaris ke shlédnutí níže.  

Shoeboys%20sortiment

Péče o obuv

Na www.kremnaboty.cz najdete profesionální návody a rady, jak správně čistit a pečovat o obuv a kabelky z kůže, semiše, umělé kůže a dalších materiálů.