Search
  • Home
  • Aktuální trendy

Aktuální trendy

Tamaris uvádí na trh celkem 10 kolekcí ročně, což představuje více než 1400 vzorů plus jejich barevné variace.

 

Současné trendy: Tenisky v odstínech pudru

SoftSimplicity_1Klid znamená sílu! Naše tenisky se v této sezóně projevují jako skutečně univerzální obuv, která uniká veškerému shonu v jemných barevných odstínech a bez přílišných detailů a ozdob. „Soft Simplicity“ je vyznáním větší skromnosti, aniž by bylo třeba sáhnout ke kompromisům v módě. Informujte se nyní, jak stylizovat nový look, aby působil cool a trendy.

 

 

Módní téma: Soft Simplicity

Klid znamená sílu…! Nerušený jakýmkoli hektickým shonem přesvědčí prosté tenisky v jemných barevných odstínech i bez náročných detailů a dekorací a díky tomu jsou v této sezóně opět univerzálně použitelné.

Headbanner_SS

Paleta odstínů pudru 2nd Skin Colors přitom sahá od tónu světle béžového přes růžový až po kašmírový a tmavošedý a propůjčuje teniskám čistý look. Díky tomu představují ve všech ohledech protipól k nápadným sezónním modelům.

To je dobré vědět!
Výraz „2nd Skin Colors“ popisuje příměr barevné palety k odstínům barvy pleti: Sem patří odstíny pudru jako světle béžový, růžový, kašmírový, béžový, tmavošedý a hnědý – barvy podobné druhé pleti.

650x650

 

Podešve nadčasových favoritů jsou jako obvykle silné: Silné podrážky a objemné podešve v zářivě jasných barvách, jako je béžová, šedá nebo bílá, propůjčují měkkým teniskám moderní a progresivní nádech, díky němuž působí tyto modely mimořádným dojmem i přes strohost svých linií a jednoduchost tvarů.