Search
  • Home
  • Aktuální trendy

Aktuální trendy

Tamaris uvádí na trh celkem 10 kolekcí ročně, což představuje více než 1400 vzorů plus jejich barevné variace.

 

Cesta pro tvé smysly!

Marcel Ostertag tě svou kolekcí „Opium“ zavede na cestu smyslů. Vědomé cítění, dotýkání, zkoušení a věnování dostatku času. Móda a čas na tomto poli splynou a konzum se promění v požitek.

Header

Módní kombinace Marcela Ostertaga nás nechávají hýřit v času – v minulosti, v budoucnosti a především tady a teď. Připomínají nám zejména to, abychom vychutnávali, co nám přináší móda: svobodu, seberealizaci a vášeň. Nová návrhářská kolekce „Opium“ je poctou životnímu dílu Yvese Saint Laurenta a extatickou výstředností sedmdesátých let. Jako dokonalá inspirace nové kolekce Marcela Ostertaga slouží rušné oslavy a okouzlující inscenace. Název kolekce „Opium“ je zvolen vědomě a spojuje všechny ženy tohoto světa cestující v čase.

Marcel_Ostertag_16650x650_Duft

Ve věku svobody

Půvab stylu Yvese Saint Laurenta je výrazným vyznáním svobodě 70. let dvacátého století: Byla to éra hedonismu, ve kterém lidé plnými doušky nasávali nově získanou svobodu a radost ze života. Z této doby pochází také obraz žen, který měl Yves Saint Laurent při své tvorbě před očima. Žena, která se vyznačuje ostrou inteligencí, smyslnou krásou a stylem, který zdůrazňuje její ženskost, sebejistě zdůrazňuje její ženství a zanechává jasné stopy v životě. Tato žena si nic nedělá z konvencí. Přiznává se k požitku a své smyslnosti a dokáže je prožít.

650x650_Ostertag__650x650_Ostertag_

Životní pocit

A to je přesně to, co Marcel Ostertag popisuje ve své kolekci. Zaměřený na sebevědomé ženy dnešní doby je ukazuje jako rebelky a milovnice volnosti. Tato kolekce je pro všechny ženy, které ji použijí, vyznáním toho, co milují a co je oživuje. Pro Marcela Ostertaga je přitom samotný provokativní název „Opium“ tím, co vyjadřuje tento životní postoj: „Moje láska k módě je jako závislost. U každého kousku oděvů, každého designu, každé inscenace, každé Runway Show a každé události se znovu zamiluji do detailů a ztrácím se v nich. Miluji, když cítím látku na své kůži a nechávám ji klouzat pod prsty. A to je pro mne přesně to, co zanechává stopy v duši.“